На парламентських виборах у Косові оголосили перші результати екзитполів

На виборчі дільниці прийшли 44% з-поміж 1,9 мільйона виборців — На парламентських виборах у Косові оголосили перші результати екзитполів
На виборчі дільниці прийшли 44% з-поміж 1,9 мільйона виборців
Голосування пройшло без значніших інцидентів й порушень процедури Об этом сообщает ngukr.in.ua со ссылкой на СМИ.


На сьомих парламентських виборах у Косові, згідно з першими повідомленнями, найбільше голосів отримали рух «Самовизначення» Альбіна Курті й Демократична спілка Косова, яку очолює Іса Мустафа.


Про це повідомляє «Радіо Свобода».


На виборчі дільниці прийшли 44% з-поміж 1,9 мільйона виборців. Вони обирали 120 депутатів, в тому числі 10 сербської національності. Своїх кандидатів висунули 25 партій та коаліцій.


Голосування, за словами закордонних та місцевих спостерігачів, пройшло без значніших інцидентів й порушень процедури. Неофіційні результати будуть оприлюднені протягом ночі.


На думку оглядачів, причиною низької явки є економічна криза й те, що впродовж минулих 11 років усі уряди обвинувачували попередників у корупції, і жоден з них не вживав ефективних заходів проти порушників закону.


Отож, більшість громадян упевнена, що політична еліта корумпована та що немає політичної сили, готової розпочати процес глибокої перебудови суспільства й економіки.


Косово проголосило незалежність від Сербії 2008 року в односторонньому порядку. Країну досі визнали понад 100 держав, насамперед більшість країн Заходу, включно зі Сполученими Штатами; не визнали незалежності Сербія і Росія. Україна також не визнала незалежність Косова.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/na-parlamentskih-viborah-u-kosovi-ogolosili-pershi-rezultati-ekzitpoliv-630592.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя