Прем’єр просить українців «просто повірити» у ріст економіки на 40%

За словами Олексія Гончарука, «ми повинні побороти корупцію і повернути довіру до нашої держави» — Прем’єр просить українців «просто повірити» у ріст економіки на 40%
За словами Олексія Гончарука, «ми повинні побороти корупцію і повернути довіру до нашої держави»
«Я хочу сказати людям: просто повірте. До влади в Україні прийшло нове покоління, і воно мислить абсолютно інакше», — заявив прем’єр Об этом сообщает radiomaria.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прем’єрміністр Олексій Гончарук прокоментував свою заяву про те, що економіка України за кілька років має перспективу зрости на 40%.


«Усе взагалі починається з мрії. Я хочу сказати людям: просто повірте», — сказав Гончарук увечері 31 жовтня в прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».


Він зазначив, що цей показник, зокрема, вдасться досягнути завдяки й інвестиціям. Прем’єр нагадав про проведений днями інвестиційний форум у Маріуполі на Донеччині.


«Меморандуми зі Світовим банком та ЄБРР — це вже дуже багато, вони не підписуються під порожніми словами. Вже у листопаді ми поїдемо в Брюссель підписувати першу угоду на 300 мільйонів доларів», — сказав Гончарук.
Глава уряду додав, що «ми повинні побороти корупцію і повернути довіру до нашої держави. Ми переконані, що ми з цим впораємось. Ми маємо намір багато працювати. Я хочу сказати людям: просто повірте. До влади в Україні прийшло нове покоління, і воно мислить абсолютно інакше».


Раніше Гончарук заявляв, що уряд поставив собі за мету, щоб економіка України в наступні п’ять років зросла мінімум на 40%.


Прем’єрміністр України Олексій Гончарук заявив, що для забезпечення економічного зростання на 40% за п’ять років уряд зосередиться на підвищенні продуктивності праці та залученні прямих іноземних інвестицій.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/premjer-prosit-ukrajinciv-prosto-poviriti-u-rist-ekonomiki-na-40-636877.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя